Про проект

Надійні та затребувані у всьому світі бренди пропонують вам широкий асортимент продукції, яка задовольнить будь-які ваші потреби та уподобання, незалежно від того, де ви працюєте – вдома, в офісі чи в дорозі. Інновації в дизайні та функціональності зроблять вашу роботу приємною, і водночас більш продуктивною. Відкрийте для себе нашу продукцію та насолоджуйтесь роботою з нею

 

У нашому асортименті представлені світові Бренди №1 на ринку офісного обладнання та канцелярського приладдя.

DA (Україна) – Українська торгова марка заснована у 2006 році. Є лідируючою маркою на ринках України, Білорусії та Молдови, під якою виготовляються офісне післядрукарське обладнання та витратні матеріали для брошурування та ламінування. Логотип та кольори торгової марки легко впізнаються споживачами та гарантують якість продукції. 

REXEL (Англія) - Торгова марка Rexel заснована у 1939 році в Лондоні. На сьогоднішній день один із найбільших у світі постачальників різноманітного офісного обладнання. Лінійка продукції торгової марки Rexel представлена різаками для паперу, інноваційними знищувачами паперу з автоматичним завантаженням та різною офісною канцелярією. Rexel – The Clever Choice.

GBC (США) - Компанія GBC (General Binding Corporation) була створена у 1947 році у Чикаго. Сьогодні це найбільший світовий виробник товарів для офісів, освітніх закладів та поліграфії з оборотом понад USD 700 000 000. Головний офіс компанії знаходиться у місті Northbrook, США. Виробничі підрозділи компанії розташовані у США, Європі та Східній Азії.

RAPID (Швеція) - Бренд Rapid, заснований у Швеції в 1936 році, став провідним спеціалістом зі зшивання та перфорування документів більш ніж у 120 країнах по всьому світу, виробляючи якісну, зручну у використанні продукцію для зшивання, перфорування та склеювання. Багаторічна шведська спадщина та історія гарантують, що всі продукти відповідають найвищим вимогам функціональності та простоти використання, але при цьому виглядають оригінально. Це те, що ми називаємо Svensk Effixity.

ESSELTE  (Швеція) - Торгова марка Esselte була заснована у 1913 році у Швеції. Понад 100 років бренд Esselte виробляє функціональну, сучасну та надійну продукцію для офісів. Все, що робить Esselte, створено для того, щоб спростити повсякденну роботу наших клієнтів і допомогти їм виконати все вчасно. Популярні в офісах папки-реєстратори та папки на кільцях – чудовий спосіб для зберігання документів. Розділювачі, файли, підвісні файли, лотки та картотеки – допоможуть якісно сортувати документи. Esselte – From To Do… To Done.

LEITZ (Німеччина) - Leitz є провідним преміум брендом товарів для офісів та будинку, які відрізняються неперевершеною якістю, дизайном та високою продуктивністю. Поряд із традиційними канцелярськими товарами, такими як знамениті папки-реєстратори, його широкий асортимент включає також удостоєні різних нагород ламінатори та професійні аксесуари для мобільних пристроїв. Leitz вірить, що будь-яка робота має бути виконана добре. Leitz – Job Well Done.

NOBO (Англія) - Понад 45 років Nobo займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів візуальної комунікації. Назва Nobo – це скорочений варіант від англійської Notice Boards, що означає інформаційні дошки. Продукція продається в 80 країнах Європи, Африки, Близького та Середнього Сходу, де бренд добре відомий у таких категоріях як магнітно-маркерні, інформаційні дошки, фліпчарти та екрани.

DERWENT (Англія) - Компанія Derwent, заснована в 1832 році в Англії, не тільки стала домом для перших олівців, але й досі займає лідируючі позиції на ринку. Цей бренд надихає художників по всьому світу вже багато років і продовжуватиме це робити. Derwent – Drawn To Perfection.

KENSINGTON (США) - Kensington Computer Products Group заснована у 1981 році. Kensington є світовим лідером у сфері безпеки ноутбуків та портативного живлення. Ергономічні продукти Kensington допомагають боротися зі втомою протягом довгих годин в офісі та роблять вашу роботу легшою. Kensington – The Professionals Choice.

 

ТОВ "Анкор-ТА" є ексклюзивним представником в Україні торгових марок компанії "ACCO BRANDS"

 

 

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ

Будьте в курсі всіх новин компанії, оновлень та нових надходжень, спеціальних пропозицій та знижок.

Вверх
На этом веб-сайте используются файлы cookie. Если вы принимаете файлы cookie, вы можете использовать все возможности веб-сайта. Для получения дополнительной информации ознакомьтесь с нашей политикой конфиденциальности.