Rexel

Rexel створений, щоб зробити вашу роботу простіше і швидше.

Продукція Rexel створена для завантажених офісних робітників, які цінують переваги інтелектуального дизайну в рішеннях повсякденних задач. Rexel вважає, що кожен офісний працівник зможе легко і ефективно працювати з такими інструментами, як знищувачі паперу або різаки, і вони будуть допомогати у виконанні щоденних задач.

Шредери Rexel вперше були виготовлені в 1968 році. З тих пір технологія знищення документів сильно змінилась, в т.ч. завдяки технологіям Rexel. Нова ера шредерів поачалась в 2007 році із запуском на ринок технологі антизам'яття паперу (JamFree). Ці знищувачі включали в себе технологію, яка дозволяла знищувати папери без проблем. Далі з випуском на ринок шредера Auto+100X в 2010 році, почалась революція під девізом "Завантаж стопу документів, Закрий кришку, Готово". Нове покоління шредерів Rexel з автоматичною подачею документів зарекомендувало себе як рішення, яке дозволяє економити до 98% робочого часу. В 2013 році на виставці Paperworld у Франкфурті нові шредери отримали нагороду EOPA в номинації “Технологія Року”.

Сьогодні шредери Rexel з автоматичною подачею – це самі продаваємі шредери в крупних країнах світу.

В 2019 році ТМ Rexel виповнилось 80 років. Належить ACCO Brands Corporation («Корпорація АККО Брендс»)

www.rexeleurope.com

 

  Знищувач документів Rexel Secure X6
  5423.50 грн
  Немає на складі
  Знищувач документів Rexel Mercury RDX2070
  56306.30 грн
  Немає на складі

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ

Будьте в курсі всіх новин компанії, оновлень та нових надходжень, спеціальних пропозицій та знижок.

Вверх
На этом веб-сайте используются файлы cookie. Если вы принимаете файлы cookie, вы можете использовать все возможности веб-сайта. Для получения дополнительной информации ознакомьтесь с нашей политикой конфиденциальности.